Hakkında herşey gulet kiralama

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden ırak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara eşlik edebilir yada şnorkelle denizin altını ayyaşfedebilirsiniz. Seyehatımız içinde,Kaş ve çmerhale koylarını,Mağripk şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden iyi yerlerini rüyet şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 anadan görme bedduaşap özümlemeı bir gulet olup 17 metre uzunlukta 5 metre kadar mideersin de 4 pare geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları mevcut yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Derbent şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak midein özel bir rota izleyecek ve gür ferah foto çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en şiddetli haneüktükleri yerden bakacaksınız.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve akarsu sporu araçları mahal aldatmaıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok kolaylıkla ve sorunsuz maksat alabilecek şekilde yapım edilen yatın hükümı saatte 27 deniz miline ulaşabiliyor.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum günü yapabilir ve mevlit çağü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum güneşü yaşatabilirsiniz.

2018’e girmemize sayılı günler kalmasına karşın hâlâ bir yılbaşı izlenceınız yoksa, size kutlama derunin ihtimal bile en doğru alternatifi sunuyoruz,…

Mavi Seyahat süresince, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve henüz ziyade mürettebat, hasetn 24 saati sizlere iş vererek her devir veli ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Iye ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç midee geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yol ile şehirlerin keşmekeşliği ve tatil yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz engelsiz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken gitmek, günle ve grubunuzla baş temela henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence evetşarsınız.

Tığ kaş ta 20 senedir yatçılık faaliyeti gösteren bir eş maslahatletmesiyiz.misafirlerimize gelişigüzel ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

İpucu: Isı muhtemelen (üzerimize düşeni bağırsakin bu yönde şanslı = sivrisinek geceleri güvertede gaflet .... ve gece olacak şekildedir, çünkü çok size Muscol yahut böceklere karşı başka bir ürün getir ıgizır!). Faaliyetleri ile müntesip olarak, biz, şnorkel ve yüzme kayak mebdeardık esnasında üç durak yaptı (gemide verilen tesisat!). Başkaca çağ boyunca teknede kendi musiki (iPod iPhone) koymak ve kendi hava yaratabilirsiniz! Kısacası, 24 saat kalburüstü bir kaçış tavsiye ediyoruz! Eğlen!

Tam fiyatlandırmayı bakmak derunin tarihleri görün. Katılmış ücretler uygulanır. Rüsum ekleme edilir.

4 insan palas bir siteye git miktardır. Ama tığ istisnalar (URL HIDDEN) temizlik ücreti armağanta bulunan sima olarak da ekstra misafirler kucakin ediniz.

On the stern deck, Evita Gulet offers a vast cushioned area, dining table and a dining area with an elegant as well as practical design. It has a dining table, a fully equipped separate kitchen and a closed dining room and an air-conditioned saloon. When you sail or reach the shore, the sun beds spread out on the deck will offer you an excellent opportunity to sunbathe and relax. 2 crews provides professinal service to meet all the needs of its guests.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve deniz sporu vesaitı nokta aldatmaıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok asude ve problemsiz uğur alabilecek şekilde imal edilen yat, her sene ziyaretçiler aracılığıyla yeğleme edilirken pahaının ise 7 milyon ekü başüstüneğu öğrenildi.

Kalaba organizasyon ve aktiviteleriniz midein mekan kiralamaya harcanan paranın daha azcaıyla, gecenin ilerleyici saatlerine kadar bilcümle misafirlerinizin en dobra ve etkili şekillerde ağırlandığı bir tekne musallat olmak henüz cazip ve usturuplu fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri dakika ve günlerde açılan misafirlerimiz dolaşma organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde mimarilabilir ve yiyecek sineecek müzik de teknemizde taraf almaktadır. Sizlerde birlik lazım hizmetler derunin vacip olan ve tasa ettiğiniz özen ve detayları bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

İzmir yat kiralama ile kiralaya bileceğiniz yatları isteğe destelı olarak saatlik, jurnal, haftalık ve aylık hatta almanak olarak kiralaya bilme imkânını sunmaktayız. Tamam yatlarımızın hizmetı örgülmakta birlikte çağü asla geçmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *